Junior Oracle Developer

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de baza Oracle SQL, PL/SQL;
  • Competente analitice si atentie la detalii;
  • Atitudine proactiva si bune abilitati de comunicare;
  • Studii superioare finalizate - profil IT;

Constituie un avantaj
  • Cunostinte Oracle Forms/Reports/APEX/ORDS;
  • Experienta de lucru cu sisteme de versionare (Ex: SVN,GIT);
  • Experienta de lucru in organizatii financiar-bancare;

Descrierea jobului

Pozitia de Jr. Oracle Developer face parte din Departamentul de Dezvoltare Aplicatii IT, locat in sediul nostru central din Piata Victoriei.

Departamentul de Dezvoltare Aplicatii IT are misiunea de a asigura, dezvolta si implementa aplicațiile software, care au rolul de a sustine din punct de vedere tehnic toate activitatile bancare. In aceasta misiune, departamentul colaboreaza atat cu furnizori externi cat si cu celelalte structuri ale Bancii pentru asigurarea unui climat benefic dezvoltarii, implementarii si mentenantei aplicatiilor IT.

Ce vei face:
  • Vei oferi suport level 2 pentru incidentele si problemele deschise de angajatii companiei;
  • Vei realiza dezvoltarea si implementarea de software constand din: programe, rapoarte pe baza rezultatelor analizelor efectuate;
  • Vei colabora cu furnizorii externi pentru rezolvarea problemelor din aplicatiile software si pentru a asigura implementarea de noi proiecte;
  • Vei documenta metodele de rezolvare a incidentelor
  • Vei participa la testarea si implementarea de functionalitati ale aplicatiilor software dezvoltate;

Ce iti oferim
Sanatate si well-being:
  • Asigurare de sanatate si asigurare de viata;
  • Discount pentru asigurarea de locuinta, masina, calatorie;
  • Servicii stomatologice la clinici partenere;
  • Servicii de optica medicala si un voucher de 300 de lei/an pentru ochelari de vedere/protectie.
Servicii si shopping:
  • Tichete de masa;
  • Acces la platforma BenefitOnline, modulul de oferte speciale cu reduceri la peste 2500 de parteneri.
Timp liber si educatie:
  • Zi libera cadou in luna in care te-ai nascut;
  • Zile libere pentru evenimente speciale si pentru educatie;
  • Tot ce vrei sa citesti de la Bookster.

Nedeterminat/Full Time

Număr Post: KWAS119529

Localitate: București - Sediul central

Dată limită: 10 februarie 2022